Dětská pyžámka

9. 06 2017 | 22.36

pyžamko sloniNedávno jsme se chystali s rodinkou na dovolenou a zjistila jsem, že oba synové mají málo reprezentativní pyžámka. Jako správná zdravotní sestra si vždycky říkám, musím vzít pěkná pyžama, co kdybychom se tem někde dostali do nemocnice, ať nejsme za trhany.

Kluci mají pyžama většinou poděděné tak jsem se rozhodla ušít jim nová. A tady je výsledek. Klasické dlouhé kalhoty, v pase zakončené gumou a na nohavicích nápletem a jednobarevné. Triko s dlouhým rukávem  v raglánovém střihu a zakončené všude, kde se dá nápletem.pyžamko triko

Pyžamka jsem ušila ze 100% bavlněného úpletu české značky WENDY. Tento výrobce vyrábí krásné látky, které jsou svým vzorem (ale i nízkou cenou) vhodné na pyžamka, spodní prádlo nebo třeba i plenky. Ke vzorovaným úpletům mají i jednobarevné úplety, které barevně zcela ladí, takže se perfektně chytá odstín.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Největší výběr WENDY látek má asi eshop unuodesign.cz, sijemedetem.cz nebo velkoobchod produkt servis. Cenově pyžamko vyjde z těchto úpletů asi na cca 200 - 250 Kč. Záleží na velikosti pyžamka. Momentálně šiji ve velikosti 86 - 122, ale určitě se dá udělat vyjímka.

pyžamko vesmír

Pokud máte zájem o opravdu luxusní pyžamko, lze použít i jiný značkový úplet třeba od zahraničních firem. Cena je však mnohonásobně vyšší, ale co bychom neudělali pro své miláčky, aby se jim krásně spinkalo a my tak mohli užívat chvilky vytouženého klidu, želuxusní pyžamko