Minerály Brno jaro 2017

25. 05 2017 | 20.24

Asi i kvůli blížícímu se EET jsem se tentokrát rozhodla oželet krásný víkend na zahradě a strávit ho na Minerálech Brno coby prodávající. Naštěstí počasí bylo na výstavu jako stvořené - alespoň v sobotu bylo pod mrakem a tak mi to nebylo tak líto, že si neužiju sluníčka, když svítí jen když sedím v práci a o víkendu prší. Kromě toho, že jsem něco prodala, tak jsem si i nakoupila, a docela jsem se rozšoupla:

material

Koupila jsem si svůj vysněný larimar - přírodní, a i neleštěný je úžasně krásný.  

material

Polychrom jaspisy - po těch pasu už delší dobu, přestože to nejsou ty krásné krajinky, které jsem měla dřív, tak i tak z nich budou parádní šperky. Ne nadarmo se jim také říká pestrý jaspis. Pak jsem taky moc spokojená s kabošony fosilního korálu.

material

Pak tam úžasně vybarvený jaspis- je to taková krajina s mořem - ten bude pro odvážnou ženu, protože je opravdu velký a i když jej jen jednoduše obšiju, bude nepřehlédnutelný.

Fotkyjsou špatné, fotila jsem v neděli odpoledne po výstavě a to už nebylo žádné světlo, o to hezčí budou potom šperky s kamínky.Teď je to tak, že nevím, který kamínek mám obšívat jako první, těším se na všechny! Už aby bylo trošku víc volna, třeba nějaká dovolená nebo tak něco, abych si k nim mohla beztrestně sednout a jen šít a šít.....

Tak který úlovek se Vám líbí nejvíc?