Dětské turky

24. 03 2017 | 21.15

turky motýlci na růžové

Dětské turky neboli také harémky, či tepláčky jsou oblíbená kaťátka snad všech maminek malých capartů. Svým střihem totiž nijak neomezují pohyb dítka a dopřejí mu tak dostatečnou volnost při provádění všelijakých skopičin. Navíc v době kdy je k dispozici velké množství designových látek s různými dětskými motivy je zcela jasné, že s těmito kaťátky naši prckové nadělají spoustu parády z čeho mají radost nejen naši nejmenší, ale i my maminky.

Osobně turky šiju moc ráda, mohla bych je šít snad každý den a neomrzelo by se mi to.

K dispozici mám střih na vel. 56 - 110. Turky šiji většinou z bavlněného úpletu s příměsí elastenu v kombinaci s nápletem. Ale už mám za sebou i turky ze softshellu a fleecu a také byly povedené. Turky všech velikostí jsou v pase a na nohavicích ukončeny cca 10cm vysokým dvojitým nápletem, který pohodlně drží turky tam, kde mají být a zároveň nikde neškrtí. Dále můžeme pomocí tohoto nápletu regulovat jejich velikost (tzn. zmenšovat turky o cca 1 velikost nebo si z nich v teplých dnech udělát třičtvrťáky).

BIO turky houbičkyturky panda na modréturky berušky na zelené

Cena turek se pohybuje okolo 160 - 250 Kč v závislosti na zvolené velikosti a druhu materiálu. Pokud máte zájem o ušití informujte mě prosím emailem. Nějaké turky jsou již našité a můžete na ně mrknout zde na mém Fler obchůdku.

softshellové turkyBIO turky kočičkyturky traktůrky na zelené